Menu

ELİF NAR İÇ MİMARİ < Anasayfa'ya Dönüşİşinde uzman ekiplerle; İÇ MİMARİ, DEKORASYON, TASARIM, UYGULAMA, BOYA, ELEKTRİK, TESİSAT, ISITMA, HAVALANDIRMA, ALÇI PAN, YALITIM, SERAMİK, DIŞ CEPHE, PEYZAJ ve diğer tüm kalemlerde sadece usta çalışması değil aynı zamanda bir nevi sanat çalışması yapmaktayız.

Tüm mimari ve iç mimari projelerinizin 3DMax programı ile gerçek gibi gösterimi mevcut binalarınızın Dış cephe Tasarımını yaparak çizimlerinizi bir nevi gerçek hayata geçiriyoruz.

Çizilmiş 2 boyutlu çiziminizi, gerekli çalışmalar yaparak bilgisayar ortamında 3 boyutlu hale getiriyoruz. Böylece tasarım aşamasındaki projenizin bitmiş halini görebilir, projenizle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Sizlerin hayatlarını kolaylaştırıp, kendinizi rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz mekânlar tasarlayıp yaratıyoruz. Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin imkânları doğrultusunda oluşturulup, yönlendirmeler bu bütçelere uygun yapılır.

İç Mimarlık inşaat sürecini de mimari tasarımın parçası olarak görmekte ve süre, maliyet kalite dengelerini en iyi şekilde kurmaya projelerini bu esas çerçevesinde tamamlamaya gayret göstermektedir.

İsteyin sizinde mekânlarınızı daha konforlu hayata çevirelim…